Biz Kimiz?

The Lagom Hotel Turizm Anonim Şirketi, W Ajans Reklam ve Yazılım Hizmetleri iş birliğiyle geliştirilen Cumhuriyet Tatil, modül modül yayına aldığımız, seyahat hizmetlerine avantajlı fiyatlarla erişmenizi sağlıyor.

The Lagom Hotel Turizm Anonim Şirketi olarak, Cumhuriyet tatil sitesinde, ilk etapta otel rezervasyon sistemi olarak hizmet vermeye başladık. Otel online rezervasyonlarında öncelikli ilkemiz doğru fiyat ve avantajlı fiyatlar ile sizlere ulaşmak olmuştur. Hayata geçirdiğimiz, bu sistem ile dünya genelinde 30.000’den fazla otel ile iş birliği yapmaktayız. Bu büyük otel ağı, ile siz Cumhuriyet okurlarına görüntülenmekte olan fiyatlar üzerinden ek olarak %5 ek bir indirim uygulayıp, daha ekonomik bir konaklamaya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sistemde görüntülediğiniz otel bilgi ve özelliklerinin tamamı, ilgili otelin ekibi tarafından tanımlanmakta ve güncellenmektedir. Otellerin yetkili personelleri tarafından yönetim ekranları ile kullanmakta olduğunuz bu rezervasyon sitemine erişilmektedir.

Sistemde görmüş olduğunuz tüm fiyatlar ve kontenjan bilgileri yine ilgili ekip tarafından güncel tutulup ayrıca tarafınızdan yapılan rezervasyonlar, anlık olarak otel yetkilileri tarafından görüntülenmektedir.

Avantajlı fiyatlardan yararlanarak, sistem üzerinden yapacağımız rezervasyonlar ile, sizlere mutlu tatiller diliyoruz.
Bizimle İletişime Geçin

0 850 242 72 16 - 0242 321 05 20

E-Posta:

Adres:
The Lagom Hotel
Çağlayan Mah. 2009 Sk. Kapı No: 15/Z1 Muratpaşa / ANTALYA