Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 

İşbu Gizlilik Politikası, The Lagom Hotel Turizm Anonim Şirketi’ye (“Şirket”) ait aralarında https://tatil.cumhuriyet.com.tr 'un da bulunduğu internet sitesi ve mobil uygulamaları/platformları (“Platform”) kullanan tüm kişiler (“Kullanıcı”) için geçerlidir.

1. Şirket, elektronik ticaret işlemleri nedeniyle elde ettiği veya Kullanıcılar tarafından üyelik formları ile veya sair surette kendisine iletilen kişisel verileri ve bilgileri, işbu Gizlilik Politikası ve Platform’da yer alan, kişisel verilere ilişkin Aydınlatma Metni’nde belirtilen haller haricinde üçüncü şahıslarla paylaşmamakta ve belirtilen amaçlar dışındaki hiçbir ticari amaçla kullanmamakta ve üçüncü kişilere aktarmamaktadır.

2. Kullanıcılara ait kişisel veriler ve gizli bilgiler; ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapılmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

3. Kullanıcılar tarafından Şirket’e sağlanan veya Şirket tarafından edinilen bilgilerin ve Platform üzerinden gerçekleşen tüm işlemlerin güvenliği için bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşça sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkânlar ve maliyet unsurları dâhilinde, uygun teknik ve idari tedbirler alınmıştır.

4. Kullanıcı’nın, Şirket ile paylaşmış olduğu kişisel verilerinin Kullanıcıya ait olduğu kabul edilmektedir.

5. Şirket, işbu Gizlilik Politikasının hükümlerini dilediği zaman güncelleyebilir, değiştirebilir veya yürürlükten kaldırabilir. Güncellenen, değiştirilen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde Kullanıcı için hüküm ifade edecektir. Yapılan değişikliğin ardından Kullanıcının Platformu kullanmaya devam ediyor olması, değişikliklere muvafakati anlamına gelecektir.

Bilgilerinize sunarız.

The Lagom Hotel Turizm Anonim Şirketi